آرام جعفری بازیگر سینما و تلویزیون در ایونت مارکتینگ

فهرست مطالب

آرام جعفری بازیگر سینما و تلویزیون در ایونت مارکتینگ

همه شما می‌دانید که مجموعه دیو مارکت یک آژانس حرفه‌ای در زمینه ارائه خدمات مارکتینگ و برندینگ است. یکی از خدمات مجموعه دیو مارکت برگزاری ایونت‌های حرفه‌ای است. در همین راستا مجموعه دیو مارکت در آبان 1402 ایونتی را برای یکی از برند‌های مطرح حوزه لوازم آرایشی و عطر‌های لوکس با حضور خانم آرام جعفری بازیگر سینما و تلویزیون برگزار کرد.

دلیل برگزاری این ایونت در حقیقت یک پست سوشیال مدیا بود که نقطه عطف آن سناریو نویسی حرفه‌ای توسط تیم خلاقیت دیو مارکت بود؛ خروجی تیم خلاقیت، یک ویدیو در قالب یک پست در پیج اینستاگرام گالری عطر جمال شد.

آرام جعفری و استقبال 1400 نفر در لایو ایونت مارکتینگ

این ایده در اینستاگرام با استقبالی بیش از چهار میلیون بازدید منحصر به فرد (reach) و شش میلیون بازبخش (replay) و بیش از 30.000 هزار شرکت کننده در مسابقه از طریق دایرکت روبرو شد. بر اساس یک محاسبه ساده برای رسیدن به چنین میزان بازدیدی در یک صفحه، حدود چهارصد میلیون تومان هزینه تبلیغات لازم است. این در حالی است که مجموعه گالری عطر جمال تنها با تهیه یک پکیج ماهیانه سوشیال مدیا از مجموعه دیو مارکت بدون هیچ هزینه‌ی تبلیغاتی به این هدف رسیده است.

ساخت این محتوا، باعث افزایش چشمگیر 3.000 درصدی بازدید (view) و نرخ تعامل با صفحه اینستاگرام (engagement) گالری عطر جمال شد و همچنین رشد انفجاری بازدید ویدیو‌ها و استوری‌های این مجموعه را به دنبال داشت. این مسیر حرفه‌ای سبب رشد ارگانیک و اضافه شدن 40.000 هزار دنبال کننده واقعی(follower)  به صفحه اینستاگرام عطر جمال شد که این رشد تنها در طی یک ماه اتفاق افتاد.

برگزاری ایونت پایانی قرعه کشی این مسابقه با حضور خانم آرام جعفری بازیگر مطرح کشورمان حال و هوای خاصی به خود گرفت. همه ما از بازی ایشان در سریال‌های مطرحی چون “قهوه تلخ” و “زیر آسمان شهر” و ایفای نقش ایشان در ده ها فیلم سینمایی دیگر، خاطرات خوشی به یاد داریم.

در این مسابقه شرکت کنندگان باید می‌توانستند اعدادی را که در ویدیو مخفی شده بود، پیدا کنند و برای مجموعه ارسال کنند.

برنده‌هایی که به دست آرام جعفری انتخاب شدند.

در نهایت اجرای آنلاین این قرعه کشی با حضور خانم آرام جعفری در کنار مدیریت مجموعه دیو مارکت و اعلام سی نفر برنده خاطره خوشی را از این ایونت برای مخاطبین گالری عطر جمال و همچینن آژانس دیو مارکت به جا گذاشت.

از آنجایی که اعتماد مخاطبین در بستر پلتفرم‌های سوشیال مدیا مانند اینستاگرام به برگزاری واقعی مسابقات کم شده است، مجموعه دیو مارکت با دعوت از خانم آرام جعفری بازگیر مطرح سینما اعتماد مخاطبین را در مورد برگزاری صحیح این مسابقه جلب کرد.

این مجموعه می‌تواند با دعوت از سلبریتی‌های مطرح در حوزه تبلیغات و ایجاد یک سفیر تبلیغاتی برای برند شما، به شما کمک کند.

نویسنده مقاله: ماری مطهر

نویسنده:

جهت دریافت آخرین مقالات

محتوای مشابه

branding and its importance

اهمیت برندینگ

اهمیت برندینگ در نگاه اول شاید وقتی به اهمیت برندینگ فکر می کنید یاد یک سری اشکال،حروف و رنگ می افتید. اما اگر کمی عمیق

09999965640